23.08.2013

2005 TARDIS, p.1

TARDIS jest jednym z największych i najbardziej epickich statków kosmicznych w historii telewizji. Przynajmniej według apokryfów. Niebieska budka też mi się jednak podoba i jeszcze w 2012 r. zacząłem przygotowywać części z balsy, które niestety odłożyłem na bok.
Posłużyłem się planami Billa Rudloffa http://billrudloff.com/NewTARDISfront.pdf http://billrudloff.com/NewTARDISsides.pdf znalezionymi na forum tardisbuilders.
Modelem który buduję jest TARDIS z 2005 r., 9. i 10. Doktora, ponieważ było to moje pierwsze zetknięcie z brytyjską franczyzą, oraz z samych gabarytów pojazdu, z których ustawionych w rzędzie właśnie ta TARDIS trafiła w mój gust.

TARDIS is one of the biggest and most epic space vessels in the history of televison. So show the apocrypha. I like the blue box itself too, and as of 2012 I started to prepare balsa parts, which I put away regretably.
The model that I’m building is 2005 TARDIS of 9th and 10th Doctor, because it was my first encounter with the British franchise, and becouse of the overall dimensions of the vessel, from which all seen next to each other, that TARDIS caught my eye.


Ze zrobionych części podstawa nie podoba mi się za bardzo i zbuduję ją na nowo. Podobnie jak zewnętrzne części wsporników, które są za wąskie o ok. 1 mm, co niestety widać.

From cut parts I don’t like the base very much and I will build it again. Just like the external supporters parts, too narrow by 1 mm, which unfortunately can be seen.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz